محمد رضا گلزار

سوپر استار جوان سینما محمد رضا گلزار

خبر

3-علت جدایی محمدرضا گلزار از تیم والیبال هنرمندان :

محمدرضا گلزار تمایل زیادی دارد که تمرینات والیبال هنرمندان  با نظم زیادی و فعالیت بیشتری صورت پذیرد  با وجود اینکه مسابقات این تیم برای امور خیریه است ولی محمدرضا  دوست دارد در این مسابقات هم پیروز از میدان بیرون بیاید چرا که توانایی برد در هر کسایقه را دارند اما متاسفانه به علت اینکه تمرینات این تیم منظم صورت نمی گرفت و محمدرضا تصمیم داشت تیمی با نظم بیشتری و توانایی بیشتری تشکیل دهد و از آنجا که شرکت چی توز علاقه فراوانی به رضا گلزار داشت اسپانسر این گروه شد بنابراین  هیچ گونه بحثی در این میان نبوده و فعالیت گلزار و قرارداد ایشون با چی توز با اتمام قرار داد رضا گلزار با والیبال هنرمندان  کاری کاملا قانونی بوده و صحبت عده ایی از سایتها کاملا در این زمینه بی مورد بوده است

 

4- پیشنهاد بازی در سریال :

محمدرضا گلزار باز هم پیشنهادات زیادی برای بازی در سریال های تلوزیونی داشت از جمله سریالی که به رضا پیشنهاد شد این بود ایشون نقش روحانی را بازی کند که باز به علت مشغله زیاد رضا نتوانست این پیشنهاد را بپذیرد و این پیشنهاد با آقای نواب صفوی از دوستان خوب  رضا گلزار پایان یافت

 

5- موسیقی هنرمندان و کنسرت آن در مهرماه:

البته هنوز تاریخ دقیقی برای این کنسرت مشخص نشده ، ولی نکته قابل توجه این است که در این  گروه موسیقی نه خواننده ایی وجود دارد و نه گیتار و ساز خاصی بلکه همه ساز هایی که در این گروه نواخته خواهد شد سازهای کوبه ایی خواهد بود.

 

6-پروژه شش و بش:

این پروژه که توسط محمدرضا گلزار نوشته شده است در مهرماه کلید می خورد ، و مطلب قابل ذکر این است که خود محمدرضا گلزار هم در این پروژه نقش آفرینی می کند و با اسم رضا حضور دارد  همچنین تهیه کنندگی این فیلم رو بر عهده داره، و خیلی خوشحالیم که آقای پرستویی اسطوره ی وادی هنر هم در این راه کمک محمدرضا گلزار است.

 

7- بردیا گلزار :

بردیا گلزار بر خلاف نوشته های بعضی مجلات در سلامت کامل است (شکر خدا) و در هنر و ورزش در کنار رضا گلزار حضور دارد و مدتی پیش همراه خانواده  مسافرتی داشتند و الان در تهران هستند.

 

8- آیا محمدرضا گلزار می تواند آذری صحبت کند:

با وجود اینکه محمدرضا اصالت تبریزی و ترک دارد ، به علت اینکه مادرشون اهل تهران بودند آذری بلد نیستند البته تا حدودی متوجه می شوند ، اما محمدرضا با این وجود بسیار بسیار غیرتی و تعصبی است.

 

9-حضور محمدرضا و برديا گلزار در امريكا:

چندي پيش در قسمت كامنت هاي وبلاگ گفته شد كه محمدرضا به همراه بردياي عزيز در امريكا حضور دارند. به اطلاع دوستان گل مي رسونيم كه در تابستان 86  اين دو عزيز سفري به امريكا نداشتند و نخواهند داشت!

 

10-كوچكترين هنرمند خانواده گلزار:

آويساي عزيز خواهرزاده 1 ساله محمدرضا گلزار كوچكترين هنرمند خانواده گلزار است كه در فيلم توفيق اجباري با دايي گلش همبازي شد!! البته همان طور که در وبلاگ یاران گلزار اعلام شد آویسا عزیز نقش بسیار بسیار کوتاهی دارد و در واقع دختر یکی از هواداران محمدرضا گلزار است.

11-اكران توفيق اجباري و كلاغ پر:

توفيق اجباري زودتر از كلاغ پر اكران خواهد شد. و به احتمال بسيااااار زياد در جشن خانه سينما حضور خواهد داشت. البته قرار بود كلاغ پر در اوايل تابستان اكران شود كه متاسفانه اكران اين فيلم به بعد از ماه رمضان موكول شده. البته ممكن است اين دو فيلم در عيد فطر اكران شود

 

12-گروه گلزار در ياهو 360:

به اطلاع دوستان گلمون ميرسونيم كه محمدرضا گلزار در ياهو 360 گروهي ندارد.

 

13- عكس برسام و آويسا:

بسياري از شما دوستان عكس های برسام و اويساي عزيز رو از ما خواسته بوديد. ما در پستي كه به مناسبت  تولد سلطان قلب ها محمدرضاي عزيز داشتيم چند عكس زيبارو از برسام عزيز در وب قرار داديم.

درمورد عكس آويساي نازنين هم بايد بگيم كه شما زمان اكران توفيق اجباري علاوه بر عكس آويساي عزيز ميتونيد حتي صدا و طرز صحبت كردنش رو ببينيد.

 

14-مسابقه رالی در مشهد مقدس:

محمدرضا گلزار و بردیا گلزار همان طور که خیلی از شما مطلع هستید مدتی پیش برای رالی در مشهد حضور داشتند که خود رضا در این مسابقه شرکتی نداشت و فقط حضوری افتخاری برای اهدای جوایز داشت و بعد از زیارت با بردیا ی عزیز به تهران برگشتند.

 

منبع.خواهران گلزار

http://www.khaharanegolzar.blogfa.com/

 

+ نوشته شده در  دوشنبه پنجم شهریور ۱۳۸۶ساعت 1:51  توسط آیلین و فائزه  |